ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW Zmiana terminu pierwszej edycji targów


ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW Zmiana terminu pierwszej edycji targów
2020-09-30
Pierwsza edycja targów ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW zaplanowana na 24–25 listopada 2020 r. została przesunięta na nowy termin, który został już oficjalnie ogłoszony.

 

Przeczytaj również:

Targi organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu oraz Targi w Krakowie zostały przesunięte w związku z niepewna sytuacją międzynarodową, dotyczącą obostrzeń w zakresie możliwości przemieszczania się  i przekraczania granic, która mogłaby znacząco wpłynąć na tegoroczną frekwencję. W związku z dużym zainteresowaniem wystawców spoza Polski organizatorzy zdecydowali na zmianę terminu tak, aby wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w wydarzeniu.

Wydarzenie odbędzie się 23-24 listopada 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.assemblygo.pl/pl/ oraz https://www.psiitm.org/targi-assembly-go/

 

ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW – to targi stworzone specjalnie z myślą o połączeniu doświadczenia z innowacjami. Przez 2 dni uczestnicy poznają najskuteczniejsze i sprawdzone rozwiązania, najnowsze technologie i nadchodzące trendy, a to wszystko w jednym miejscu. Najwybitniejsi specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wznieść organizację i techniki montażu na jeszcze wyższy poziom.

AMB Technic – polska firma specjalizująca się w technologiach precyzyjnego dozowania płynów montażowych (jak kleje, żywice, smary). Założona w 1995 roku w Kole, obecnie obsługująca klientów m.in. z sektorów produkcji motoryzacyjnej, elektronicznej i urządzeń medycznych.

Nadesłał:

thaumiel

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl