TBI liderem designu na targach w Poznaniu


TBI liderem designu na targach w Poznaniu
2018-06-27
Prestiżową nagrodę Acanthus Aureus – Złotych Akantów, przyznawaną za najlepsze stoiska podczas międzynarodowych targów ITM Poznań, po raz kolejny otrzymała firma TBI Technology.
Przeczytaj również:
Złote Akanty przyznawane są wystawcom, których aranżacja stoisk idealnie wpasowuje się w ich strategię marketingową. Ekspozycje oceniane są przez specjalistów z zakresu designu i marketingu. Nagroda jest tym bardziej znacząca, że przyznawana tylko kilku spośród prawie tysiąca wystawców z 26 krajów uczestniczących w targach ITM Poznań.

Firma TBI Technology, która regularnie bierze udział w poznańskiej ekspozycji prezentowała tam nie tylko maszyny CNC, ale i narzędzia pod marką TBI Tools. Wszystko zgodnie z hasłem promocyjnym marki TBI – „Postęp to suma detali”.

Targi ITM Poznań to miejsce spotkań producentów maszyn, urządzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, wymiany myśli technicznej i doświadczeń, ale także okazja do rozmów z klientami oraz sposobność do pozyskania nowych kontrahentów. W tym roku firma TBI Technology – poza udziałem w targach poznańskich – była też obecna na Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach, a kolejną ekspozycję planuje jesienią na targach Toolex w Sosnowcu.


Nadesłał:

INTRO PR
http://www.intropr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl